Logo

Renault Master Furgon

Број на оглас: 3003923 | Објавен на: 18.04.2019, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Итно Се продава Renault Master - Furgon 2.8dti 2002g, во супер состојба, регистрирано цела година на BG табли.
Евро 3, неможе да се стави на МК табли.
Може замена за МК или БГ возило !
Околу цената има простор за договор
За замена друга цена.
Повеќе информации на тел.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач