Logo

Fiat dukato

Број на оглас: 3004088 | Објавен на: 12.10.2018, 06:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.400 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombeto e vo odlicna sostojba plateni se site davacki do registracija.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 kapitolijagrupauto@gmail.com (претпријатие)

Потврден огласувач