Logo

MENJAC MENUVAC audi a4 1.9 tdi

Број на оглас: 3004198 | Објавен на: 02.02.2019, 15:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam manuelen menjac za audi a4 95-97god. Komplet so zamaec, korpa, polu osovini i pedala se gleda na slikite
golf

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач