Logo

Opel corsa c 1.8 TNG

Број на оглас: 3004435 | Објавен на: 07.11.2018, 16:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2005

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 2.990 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opel Corsa C 2005g
1.8 benzin/plin , 92kw 125 ks
149.000 km
Registrirana do 20.11.2018
Oprema:
tempomat
klimatronik
greači na sedišta, retrovizori
podesuvanje na volan i sedišta
komandi na volan, svetla, retrovizori.
Info na 077554791
MOZE ZAMENA

 Валандово

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач