Logo

VW CADDY 1.6TDI 2012god / 071/909/179-MITKO

Број на оглас: 3004523 | Објавен на: 03.09.2018, 17:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Caddy

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW CADDY 1.6 TDI 2012 godina so kompletna servsna kniska uvezena od holandija pred pola godina vo besprekorna sostojba voziloto e kombinirano patnicko i tovarno zadnite sedista se sobirat nanapred za pogolem tovaren prostor .Za poveke informacii pobarajte ne na 071-909-179 Mitko Zifovski

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 mitko

Потврден огласувач