Logo

Продавам памучен отпад од материјал

Број на оглас: 3004760 | Објавен на: 09.11.2018, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам памучен отпад од материјал
1кг - 50ден.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач