Logo

prodavam traktorska prikolica registrirana

Број на оглас: 3004792 | Објавен на: 09.11.2018, 14:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.250 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


prodavam traktorska prikolica so dokumenti registrirana,so novi gumi.tel. 078 866 999

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ico

Потврден огласувач