Logo

Се продава понов трособен стан во К.Вода

Број на оглас: 3004887 | Објавен на: 15.02.2019, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 69 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 2008

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Адреса: Жил Верн бр.17а

Цена: 60.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава понов стан во К.Вода на 1 кат со 2 спални, дневна со кујна и 2 тоалета. Греење на струја.
Влатко 075 244 486

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач