Logo

Dobos hohner tapani

Број на оглас: 3005061 | Објавен на: 12.10.2018, 08:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
5.800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


Dobos metalen super senzitiv 14/6 10 stimeri od strana odlicen tonski mozi i zamena za druga oprema za tapani...

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач