Logo

Ниви на одлична локација

Број на оглас: 3005955 | Објавен на: 05.09.2018, 10:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 7500 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продават ниви во Кочанско поле, во следниве атари:
Босевица - 1.180 м2
Трница - 2.750 м2
Трнчевица - 1.850 м2
Балиново - 1.850 м2

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Тео

Потврден огласувач