Logo

Skoda Citigo AVTOMATIK Monte Carlo (special edition)

Број на оглас: 3005972 | Објавен на: 20.02.2019, 19:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Citigo

Година: 2013

Гориво: Бензин

Километри: 45000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1 €
7.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Skoda Citigo AVTOMATIK (special edition)
1.0tdci, 47000 km
Prv sopstvenik, kupena od Skoda Makedonija.
Redovno servisirana so servisna kniska.
*Kolata e isto kako nova.
Bez zamena!!

 Antonio

Потврден огласувач