Logo

Novi neupotrebuvani vrata i prozorci Slovenijales.

Број на оглас: 3006080 | Објавен на: 28.11.2018, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vrata i 6 ednokrilni prozorci od slovenijales. Novi neupotrebuvani. I metalni ogradi 2.1*1m.

Kontakt Igor-070320948

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач