Logo

Se prodava solidno socuvan stan vo Hipodrom 60m2

Број на оглас: 3006087 | Објавен на: 18.10.2019, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 60 m²

Греење: Нема

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Цена: 42.499 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot e so stambena povrsina od 56m2, balkon 4m2, podrum 10m2. Smeneti se site prozori; nova kujna, ostanuvaat vgradeni plakari solidni, klima, samo toaletot ne e izrenoviran. Se naoga vo blizina na posledna 50, vo prekrasna prirodna senka od drva.

  Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

  STUDIO HOUSE

Потврден огласувач