Logo

Suzuki rmz 450

Број на оглас: 3006605 | Објавен на: 09.12.2018, 04:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2012

Модел: Rmz

Цена: 2.900 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo odlicna sostojba, moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач