Logo

DESEN STOP ZA PEZO 206 PEUGEOT 206 SEDAN

Број на оглас: 3006609 | Објавен на: 03.03.2019, 21:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam stop za pezo 206 sedan.Moze i na viber 004915772912367.

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 STOJCE

Потврден огласувач