Logo

Jelc

Број на оглас: 3006692 | Објавен на: 10.04.2019, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Kamionot e atestiran za trupci so licenca za prevoz
Gumi 50%

Risto 070 838 835

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Risto

Потврден огласувач