Logo

Golf staklo 16fsi

Број на оглас: 3006752 | Објавен на: 20.11.2018, 13:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 3.699 €
3.850 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e vo odlicna sostojba sega donesen od svajcarija reg servisiran top 16motor ima

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 robert

Потврден огласувач