Logo

Kazan za rakija ( zidan)

Број на оглас: 3006946 | Објавен на: 18.04.2019, 19:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 380 €
410 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vo dobra sostojba120L. Moze zamena

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Petre

Потврден огласувач