Logo

Rabotna Masa za Restoran i Pecerija

Број на оглас: 3007079 | Објавен на: 06.04.2019, 00:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Pultot E profesionalen od nadvoresna strana e oplemenet so cisto drva.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 stojan

Потврден огласувач