Logo

MAN TGA 460

Број на оглас: 3007263 | Објавен на: 09.09.2018, 15:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava MAN TGA 460,vo odlicna sostojba

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Zvonko