Logo

Opel Omega 2.5d !

Број на оглас: 3007388 | Објавен на: 15.04.2019, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Omega

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2017

Сила на моторот: 97 kw / 132 ks

Цена: 900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Lamela e slaba inaku se drugo e dobro.
Za zamena 1100e.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Perica

Потврден огласувач