Logo

Se prodava Mercedes 300d !

Број на оглас: 3007390 | Објавен на: 09.03.2019, 23:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 300

Година: 1986

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za Restavracija.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Perica

Потврден огласувач