Logo

Belgradska traktorska prikolica

Број на оглас: 3007391 | Објавен на: 18.11.2018, 13:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.195 €
1.196 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam belgradska prikolica za traktor
Info broj 076387748

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач