Logo

Range Rover

Број на оглас: 3007493 | Објавен на: 13.12.2018, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Range Rover

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 6.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava djip Range Rover registriran do maj 2019 god so full oprema so 4 para bandasi i gumi vo odlicna sostojba moze zamena za pasat b5 i audi a4

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Dragan