Logo

Nikon d80 + battery grip

Број на оглас: 3008047 | Објавен на: 21.05.2019, 12:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 8,1-10 Мегапиксели

Марка: Nikon

Цена: 190 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Poveke informacii na 076/213-114 Vasko

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач