Logo

Opel Astra 1.7 CDTI

Број на оглас: 3008078 | Објавен на: 13.02.2019, 13:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Astra 1.7 CDTI, 2004 godina, registrirana do April 2019 so zelen karton, pominati 239345km, napraven redoven servis na 237000km. 076/213-114 Vasko

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач