Logo

Se prodava suziki DL 1000

Број на оглас: 3008219 | Објавен на: 07.08.2020, 07:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Вид: Туринг

Година: 2008

Модел: Dl 1000

Километри: 35000

Цена: 4.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Suziki DL 1000 registriran do maj 2019 so zelen karton so realni 40000km.
Cena 4500 evra.
Kontakt Ilce 070 898 907

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач