Logo

BMW 730 DIZEL 2006 GOD NA BG TABLI MOZE CARINA ZA 1 DEN

Број на оглас: 3008418 | Објавен на: 14.06.2019, 23:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 730

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 30000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 5.900 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW MOZE DA SE CARINI ZA EDEN DEN
6300 EVRA NA BG TABLI 078 313 012 KRLE

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 krle

Потврден огласувач