Logo

BANDAZI 13

Број на оглас: 3008569 | Објавен на: 28.11.2020, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Челични

Ширина: Останато

Дијаметар: 13

Дијаметар на дупка: Останато

Број на дупки: Со 4 дупки

Цена: 350 МКД

500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba 4x108 i 4x100
079/336986
079/336986

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Dimce

Потврден огласувач