Logo

Kymco Xiting 300 Ri

Број на оглас: 3008612 | Објавен на: 24.10.2018, 16:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kymco

Вид: Скутер

Година: 2009

Модел: Xiting 300 Ri

Километри: 15000

Цена: 2.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Kymco Xiting Full Special napraven za svoja Dusa

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Afrim