Logo

*** Suzuki Swift 1.3 4X4 ***

Број на оглас: 3008665 | Објавен на: 16.02.2020, 16:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Swift

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 68 kw / 92 ks

Цена: 3.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Suzuki Swift 1.3 4x4 2006godina
Pominati 127000km
Redovno servisirano
Registrirano do 14.10.2020
Proverka po vasha zhelba
Mozhe da se proba vo sekoe vreme
POVEKE INFO NA 077713478

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Ружица