Logo

CARRARO 554-58KS i Ramnjac

Број на оглас: 3008779 | Објавен на: 14.12.2018, 19:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


CARRARO 554 58KS odlicna sostojba 90% gumi i zadni i predni 4500 rabotni casovi povekje info na
Sime:078-292-911

 Кочани    Општина: Чешиново

Прати Е-Маил

 Sime

Потврден огласувач