Logo

Skoda oktavija

Број на оглас: 3008811 | Објавен на: 09.12.2018, 18:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 7.000 €
7.001 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba redovno servisirana, maksimalno zacuvana, neregistrirana so servisna kniska, neuvezuvana 133000 km mozna zamena za dzip nad 2011 god so moja doplata. Informacii preku poraki ne sum vo MK.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач