Logo

Куќа на 3 спрата

Број на оглас: 3009038 | Објавен на: 15.09.2020, 00:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 250 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 230 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 1991

Година на реновирање: 2006

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Нико Доага бр.129

Цена: 60.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Можна замена за стан во Скопје контакт телефон 075 387 012. Томе

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач