Logo

se prodava kia pregio

Број на оглас: 3009303 | Објавен на: 18.11.2018, 17:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kia pregio
2.7 dizel
nosivost 1800 kg
proizvedeno 1998g
Registrirano do 02-10-2018

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач