Logo

IZVEDBA NA ALARMNI I VIDEO NADZORNI SISTEMI

Број на оглас: 3009386 | Објавен на: 22.03.2019, 20:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 263 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


VRSIME PROEKTIRANJE I IZVEDBA NA VIDEONADZORNI, ALARMNI I PROTIVPOZARNI SISTEMI. JEVETE SE DA SE DOGOVORIME. MOBILEN 075 75 44 85.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 NIKOLA

Потврден огласувач