Logo

Prikolica za transport na pceli

Број на оглас: 3009530 | Објавен на: 31.03.2020, 17:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Prikolica za transport na pceli so kapacitet od 57 pcelni semejstva na 2 kata.
Prikolicata ima racna kocnica i e vo perfektna sostojba.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач