Logo

VW PASSAT 1.9 131hp+chip 2004

Број на оглас: 3009552 | Објавен на: 08.12.2018, 15:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 200.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam passat 2004 registriran do 14/10/2018 so zelen karton.
Oprema:
Klimatronik
Xenon
Greaci na sedista
Greaci na retrovizori
Senzori za dozd
Kozen enterier
Novi gumi M+S 225/45/17

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач