Logo

HDD 3.5" 500GB Hitachi SATA-3

Број на оглас: 3009582 | Објавен на: 06.11.2018, 08:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Вид на оглас: Се продава


moznost so kutija za exteren hdd

Link od produktot

http://www.anhoch.com/product/40139/hdd-35-500gb-hitachi-sata-2-16mb-hcs721050cla362

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Za Oglasot