Logo

HDD 3.5" 3TB Toshiba SATA3 7200rpm 64MB

Број на оглас: 3009607 | Објавен на: 06.11.2018, 08:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Hdd e so 2 god garancija, nov kupen od anhoch
moznost so external case
cena po dogovor
moze zamena za exteren 2'5 inch

Link:

http://www.anhoch.com/product/34792/hdd-35-3tb-toshiba-sata3-7200rpm-64mb

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Za Oglasot