Logo

Se izdava dukan 15m2, na ul.Ilindenska (do Roma kafe)

Број на оглас: 3009647 | Објавен на: 25.02.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 15 m²

Греење: Нема

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava dukan na ul.Ilindenska, strog centar ( do Roma kafe, vinoteka Popov na slikata). Ve molam za podetalni informacii na tel. 078 250 198

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Pero

Потврден огласувач