Logo

TAM 130 T11

Број на оглас: 3009738 | Објавен на: 17.10.2019, 11:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 123 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava TAM 130 T11 proiz.1989 god vo ispravna sostojba pali vozi kamionot ima arnevi i cerada MOZE ZAMENA ZA KOLA poveke info na tel. 078/318-914 078/318-914 078/318-914

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  traktor

Потврден огласувач