Logo

se prodava golf 4 19 tdi

Број на оглас: 3009801 | Објавен на: 18.11.2018, 20:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava golf 4 90 kc tdi voziloto e vo odlicna sostojba klima odlicno ladi napraven servis rebrest kompleten so site filtri 4 novi gumi m+s

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ww

Потврден огласувач