Logo

SAMSUNG S9 PLUS+ LILJAV,FULL PAKUVANJE SO GARANCIJA

Број на оглас: 3009858 | Објавен на: 16.02.2019, 14:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: s9 plus +

Боја: Rosa

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung Galaxy S9 plus+,Lilac Purple (liljava boja)raboti na site mrezi (neverlock) vo full pakuvanje kako nov bez grepki..slikite se od telefonot
Moze i zamena...

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Maskot_Mobile

Потврден огласувач