Logo

Mercedec C 220 CDI Automatic na delovi

Број на оглас: 3011021 | Објавен на: 12.07.2019, 21:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 123 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes c 220 CDI 110 KW 150 PS
Full Oprema
Automatic, Kozen interier,
F1 brzini na vollan

Огласи од: Festo

Festo

Куманово

Станете Премиум член

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Festo

Потврден огласувач