Logo

Mercedes ML

Број на оглас: 3011145 | Објавен на: 24.11.2020, 15:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 320

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 10.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes ML 4 matic

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 Lazo

Потврден огласувач