Logo

Se bara stan za podolg vremenski period

Број на оглас: 3011249 | Објавен на: 21.01.2019, 18:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 35 m²

Греење: Нема

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Цена: 5.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара за изнајмување


Се бара стан кој се изнајмува за подолг временски период. Може и гарсоњера

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ana