Logo

Издавам стан во Центар, спроти Универзална Сала

Број на оглас: 3011253 | Објавен на: 07.08.2019, 14:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 65 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Франклин Рузвелт 34/6

Цена: 300 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам стан во Центар, 3 собен во Дебар Маало спроти Универзална Сала, веднаш до Fitness House, 2 спални (во двете спални по 2 кревета), дневна и трпезарија. Централно греење, клима.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Ljupco