Logo

Opel antara

Број на оглас: 3011632 | Објавен на: 22.05.2019, 14:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Antara

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач