Logo

kukishte so napojuvanje i dvd rw

Број на оглас: 3012061 | Објавен на: 11.10.2018, 19:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kukishte so ispravno napojuvanje od 400W i dvd rezac

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Za Oglasot

Потврден огласувач